Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Logi sisse
TOOTED » ÕHK-ÕHK SOOJUSPUMBAD / KONDITSIONEERID » Õhksoojuspumba valik

Õhksoojuspumba valik
Hind:

Tänases kiiresti arenevas tehnilises maailmas on tavatarbijal keeruline leida iseseisvalt enda ruumidele see sobivaim kütte/jahutuse lahendus. Peab orienteeruma sadade erinevate õhksoojuspumpade vahel, siis leidma asjatundliku paigaldaja ja loomulikult ka parima asukoha nii seadme siseosale kui ka välisosale.

Oleme teinud selle töö Teie eest ära. Teinud valiku meie Eesti kliimas ennast õigustanud seadmetele, pikaajalised praktilised testimised on tänaseks saanud vajalikud vastused. Töösuhted seadmete maaletoojatega on kinnitunud ja saanud tootjatehase poolsed garantiid. Asjatundlik paigaldus ning kasutatavad materjalid ja töövahendid on tipptasemel ja vastavad ka kõige nõudlikematele tingimustele.

Lisaks standardlahendusele, saame pakkuda individuaalset lähenemist, eridisaini valikuid. Nii näiteks hoone välisilmega sobivaid toone,- soovi korral mattmusta, pruuni või hõbehalli välisosa. Korralikke torukatteid ning välisosaga samat värvi L-konsooli. Katame torud täies ulatuses kattega, mis tagab selle, et torude isolatsioonile ei saa ligi mistahes kahjurid ega linnud. Selliselt jääb pikkadeks aastateks paigaldatud tehnika ja materjalid soovitud tasemele.

Kõik see on täna elementaarne ja kliendiga koostöös saavutame parima lahenduse.

Lisainformatsiooni soovi korral võtke meiega ühendust.

PARTNERID